Loc Echipa MJ V E Î GM GP GVJ PCT
1 CSM 1 TG. MUREȘ 6 6 0 0 242 150 +92 17
2 CSS 2 BAIA MARE 6 5 0 1 200 165 +35 15
3 LPS FL. FLEȘERIU SEBEȘ 6 2 0 4 186 208 -22 9
4 CS MARTA BAIA MARE 6 4 0 2 201 202 -1 8
5 CSS MEDIAȘ 6 0 1 5 170 216 -46 6
6 CSS ZALĂU 6 0 1 5 152 210 -58 6

Tur – Etapa 1

Data Ora Meci Scor
17.02.2019 12:00 CSS Mediaș – CSS 2 Baia Mare 29-40
17.02.2019 13:30 CSM 1 Tg. Mureș – CSS Zalău 48-19
17.02.2019 14:00 LPS Fl. Fleșeriu Sebeș – Marta Baia Mare 30-33

Tur – Etapa 2

Data Ora Meci Scor
24.02.2019 17:00 CSM 1 Tg. Mureș – LPS Fl. Fleșeriu Sebeș 46-31
24.02.2019 13:00 Marta Baia Mare – CSS Mediaș 41-35
22.02.2019 16:30 CSS Zalău – CSS 2 Baia Mare 25-34

Tur – Etapa 3

Data Ora Meci Scor
04.03.2019 15:30 CSS 2 Baia Mare – Marta Baia Mare 31-23
03.03.2019 12:00 CSS Mediaș – CSM 1 Tg. Mureș 23-38
03.03.2019 14:00 LPS Fl. Fleșeriu Sebeș – CSS Zalău 34-30

Tur – Etapa 4

Data Ora Meci Scor
08.03.2019 16:30 CSS Zalău – Marta Baia Mare 33-36
10.03.2019 14:00 LPS Fl. Fleșeriu Sebeș – CSS Mediaș 35-30
10.03.2019 15:30 CSM 1 Tg. Mureș – CSS 2 Baia Mare 34-26

Tur – Etapa 5

Data Ora Meci Scor
14.03.2019 14:00 Marta Baia Mare – CSM 1 Tg. Mureș 34-46
14.03.2019 15:30 CSS 2 Baia Mare – LPS Fl. Fleșeriu Sebeș 35-29
14.03.2019 15:30 CSS Mediaș – CSS Zalău 18-19

Retur – Etapa 6

Data Ora Meci Scor
07.04.2019 10:00 CSS 2 Baia Mare – CSS Mediaș 34-25
07.04.2019 13:30 Marta Baia Mare – LPS Fl. Fleșeriu Sebeș 34-27
05.04.2019 14:30 CSS Zalău – CSM 1 Tg. Mureș 17-30

Retur – Etapa 7

Data Ora Meci Scor
09.05.2019 LPS Fl. Fleșeriu Sebeș – CSM 1 Tg. Mureș
09.05.2019 CSS Mediaș – Marta Baia Mare
09.05.2019 CSS 2 Baia Mare – CSS Zalău

Retur – Etapa 8

Retur – Etapa 9

Retur – Etapa 10

Loc Echipa MJ V E Î GM GP GVJ PCT
1 CSS 2 BAIA MARE 12 12 0 0 306 185 +121 34
2 CS MARTA BAIA MARE 12 9 0 3 287 244 +43 27
3 CSS ZALĂU 12 5 1 6 221 206 +15 18
4 CSS VIITORUL CLUJ 12 5 0 7 154 176 -21 18
5 ACS ALPHA ORADEA 12 5 1 6 273 247 +26 17
6 CS SEINI 12 2 0 10 103 169 -66 7
7 LPS BISTRIŢA 12 1 0 11 65 207 -142 -6

Penalizări

* LPS Bistrița (-1pts) -> nerespectare cerințe vârstă
* LPS Bistrița (-1pts) -> nerespectare cerințe vârstă
* LPS Bistrița (-1pts) -> nerespectare cerințe vârstă
* CS Seini (-1pts) -> nerespectare cerințe vârstă
* LPS Bistrița (-1pts) -> nerespectare cerințe vârstă
* CS Seini (-1pts) -> nerespectare cerințe vârstă
* LPS Bistrița (-1pts) -> nerespectare cerințe vârstă
* CS Seini (-1pts) -> nerespectare cerințe vârstă
* CS Seini (-1pts) -> nerespectare cerințe vârstă
* CS Seini (-1pts) -> nerespectare cerințe vârstă
* LPS Bistrița (-1pts) -> nerespectare cerințe vârstă
* LPS Bistrița (-1pts) -> nerespectare cerințe vârstă
* CS Seini (-1pts) -> nerespectare cerințe vârstă
* LPS Bistrița (-1pts) -> nerespectare cerințe vârstă
* CS Marta (-1pts) -> retragere sezon competițional 2017-2018
* CSS Zalău (-2pts) -> neprezentare
* CSS Viitorul Cluj (-2pts) -> neprezentare
* CSS Viitorul Cluj (-1pts) -> nerespectare cerințe vârstă
* CSS Viitorul Cluj (-1pts) -> nerespectare cerințe vârstă
* CSS Zalău (-1pts) -> nerespectare cerințe vârstă
* CS Seini (-1pts) -> nerespectare cerințe vârstă

Bonus

* CSS Zalău (10pts – respectare cerințe talie)
* CS Marta Baia Mare (12pts – respectare cerințe talie)
* CSS 2 Baia Mare (10pts – respectare cerințe talie)
* CSS Viitorul Cluj (12pts – respectare cerințe talie)
* ACS Alpha Oradea (6pts – respectare cerințe talie)
* CS Seini (10pts – respectare cerințe talie)

Tur – Etapa 1

Data Ora Meci Scor
16.09.2018 10:15 Alpha Oradea – CSS Zalău 25-27
16.09.2018 11:00 CSS 2 Baia Mare – Marta Baia Mare 29-19
16.09.2018 11:00 LPS Bistriţa – Viitorul Cluj 0-10

Tur – Etapa 2

Data Ora Meci Scor
23.09.2018 12:00 CSS Zalău – CS Seini 18-23
23.09.2018 11:30 Viitorul Cluj – Alpha Oradea 19-29
23.09.2018 11:30 CSS 2 Baia Mare – LPS Bistriţa 10-0

Tur – Etapa 3

Data Ora Meci Scor
30.09.2018 13:00 Alpha Oradea – CSS 2 Baia Mare 24-28
30.09.2018 11:00 LPS Bistriţa – Marta Baia Mare 0-10
30.09.2018 14:00 CS Seini – Viitorul Cluj 0-10

Tur – Etapa 4

Data Ora Meci Scor
05.10.2018 15:30 Marta Baia Mare – CSS Zalău 38-29
07.10.2018 10:30 CSS 2 Baia Mare – CS Seini 10-0
07.10.2018 11:00 LPS Bistriţa – Alpha Oradea 0-10

Tur – Etapa 5

Data Ora Meci Scor
14.10.2018 13:30 Alpha Oradea – Marta Baia Mare 30-34
10.10.2018 17:00 CSS Zalău – Viitorul Cluj 26-23
14.10.2018 14:00 CS Seini – LPS Bistriţa 10-0

Tur – Etapa 6

Data Ora Meci Scor
19.10.2018 14:30 CSS 2 Baia Mare – CSS Zalău 34-18
21.10.2018 11:30 Marta Baia Mare – Viitorul Cluj 36-28
21.10.2018 13:00 Alpha Oradea – CS Seini 10-0

Tur – Etapa 7

Data Ora Meci Scor
28.10.2018 12:00 CSS Zalău – LPS Bistriţa 10-0
28.10.2018 13:30 Viitorul Cluj – CSS 2 Baia Mare 16-35
28.10.2018 14:00 CS Seini – Marta Baia Mare 31-26

Retur – Etapa 8

Data Ora Meci Scor
09.11.2018 14:30 Viitorul Cluj – LPS Bistriţa 10-0
09.11.2018 15:30 Marta Baia Mare – CSS 2 Baia Mare 19-20
09.11.2018 16:30 CSS Zalău – ACS Alpha Oradea  25-25

Retur – Etapa 9

Data Ora Meci Scor
18.11.2018 12:00 Alpha Oradea – Viitorul Cluj 20-28
18.11.2018 11:00 LPS Bistriţa – CSS 2 Baia Mare 20-42
18.11.2018 14:00 CS Seini – CSS Zalău 0-10

Retur – Etapa 10

Data Ora Meci Scor
09.12.2018 11:30 CS Marta – LPS Bistriţa 43-21
09.12.2018 15:00 CSS 2 Baia Mare – Alpha Oradea 36-27
09.12.2018 Viitorul Cluj – CS Seini  –

Retur – Etapa 11

Data Ora Meci Scor
14.12.2018 16:30 CSS Zalău – CS Marta 30-31
16.12.2018 14:00 CS Seini – CSS 2 Baia Mare 23-24
14.12.2018 13:00 Alpha Oradea – LPS Bistriţa 37-19

Retur – Etapa 12

Data Ora Meci Scor
20.01.2019 11:30 CS Marta – Alpha Oradea 31-26
20.01.2019 13:00 LPS Bistriţa – CS Seini 16-28
20.01.2019 11:00 Viitorul Cluj – CSS Zalău 24-18

Retur – Etapa 13

Data Ora Meci Scor
23.01.2019 15:30 Viitorul Cluj – CS Marta 21-18
24.01.2019 14:00 CS Seini – Alpha Oradea 32-18
24.01.2019 16:30 CSS Zalău – CSS 2 Baia Mare 19-28

Retur – Etapa 14

Data Ora Meci Scor
27.01.2019 LPS Bistriţa – CSS Zalău 10-0
27.01.2019 10:00 CS Marta – CS Seini 23-21
29.01.2019 CSS 2 Baia Mare – Viitorul Cluj 10-0
junioare-2-2018
  • Sorina POPOVICI
    Sorina POPOVICI Prof. HANDBAL