Loc Echipa MJ V E Î GM GP GVJ PCT
1 CSS 2 BAIA MARE 8 8 0 0 208 116 +92 22
2 CSS ZALĂU 8 4 1 3 166 179 0 15
3 CS MARTA BAIA MARE 7 4 0 3 182 167 +15 14
4 CSS VIITORUL CLUJ 8 4 0 4 171 166 +5 14
5 ACS ALPHA ORADEA 8 3 1 4 173 161 +12 12
6 CS SEINI 7 2 0 5 62 97 -35 5
7 LPS BISTRIŢA 8 0 0 8 40 159 -119 -6

Penalizări

* LPS Bistrița (-1pts) -> nerespectare cerințe vârstă
* LPS Bistrița (-1pts) -> nerespectare cerințe vârstă
* LPS Bistrița (-1pts) -> nerespectare cerințe vârstă
* CS Seini (-1pts) -> nerespectare cerințe vârstă
* LPS Bistrița (-1pts) -> nerespectare cerințe vârstă
* CS Seini (-1pts) -> nerespectare cerințe vârstă
* LPS Bistrița (-1pts) -> nerespectare cerințe vârstă
* CS Seini (-1pts) -> nerespectare cerințe vârstă
* CS Seini (-1pts) -> nerespectare cerințe vârstă
* CS Seini (-1pts) -> nerespectare cerințe vârstă
* LPS Bistrița (-1pts) -> nerespectare cerințe vârstă

Bonus

* CSS Zalău (6pts – respectare cerințe talie)
* CS Marta Baia Mare (6pts – respectare cerințe talie)
* CSS 2 Baia Mare (6pts – respectare cerințe talie)
* CSS Viitorul Cluj (6pts – respectare cerințe talie)
* ACS Alpha Oradea (5pts – respectare cerințe talie)
* CS Seini (6pts – respectare cerințe talie)

Tur – Etapa 1

Data Ora Meci Scor
16.09.2018 10:15 Alpha Oradea – CSS Zalău 25-27
16.09.2018 11:00 CSS 2 Baia Mare – Marta Baia Mare 29-19
16.09.2018 11:00 LPS Bistriţa – Viitorul Cluj 0-10

Tur – Etapa 2

Data Ora Meci Scor
23.09.2018 12:00 CSS Zalău – CS Seini 18-23
23.09.2018 11:30 Viitorul Cluj – Alpha Oradea 19-29
23.09.2018 11:30 CSS 2 Baia Mare – LPS Bistriţa 10-0

Tur – Etapa 3

Data Ora Meci Scor
30.09.2018 13:00 Alpha Oradea – CSS 2 Baia Mare 24-28
30.09.2018 11:00 LPS Bistriţa – Marta Baia Mare 0-10
30.09.2018 14:00 CS Seini – Viitorul Cluj 0-10

Tur – Etapa 4

Data Ora Meci Scor
05.10.2018 15:30 Marta Baia Mare – CSS Zalău 38-29
07.10.2018 10:30 CSS 2 Baia Mare – CS Seini 10-0
07.10.2018 11:00 LPS Bistriţa – Alpha Oradea 0-10

Tur – Etapa 5

Data Ora Meci Scor
14.10.2018 13:30 Alpha Oradea – Marta Baia Mare 30-34
10.10.2018 17:00 CSS Zalău – Viitorul Cluj 26-23
14.10.2018 14:00 CS Seini – LPS Bistriţa 10-0

Tur – Etapa 6

Data Ora Meci Scor
19.10.2018 14:30 CSS 2 Baia Mare – CSS Zalău 34-18
21.10.2018 11:30 Marta Baia Mare – Viitorul Cluj 36-28
21.10.2018 13:00 Alpha Oradea – CS Seini 10-0

Tur – Etapa 7

Data Ora Meci Scor
28.10.2018 12:00 CSS Zalău – LPS Bistriţa 10-0
28.10.2018 13:30 Viitorul Cluj – CSS 2 Baia Mare 16-35
28.10.2018 14:00 CS Seini – Marta Baia Mare 31-26

Tur – Etapa 8

Data Ora Meci Scor
09.11.2018 14:30 Viitorul Cluj – LPS Bistriţa 37-20
09.11.2018 15:30 Marta Baia Mare – CSS 2 Baia Mare 19-20
09.11.2018 16:30 CSS Zalău – ACS Alpha Oradea  25-25

Tur – Etapa 9

Data Ora Meci Scor
18.11.2018 12:00 Alpha Oradea – Viitorul Cluj 20-28
18.11.2018 11:00 LPS Bistriţa – CSS 2 Baia Mare 20-42
18.11.2018 14:00 CS Seini – CSS Zalău 34-21

Tur – Etapa 10

Data Ora Meci Scor
09.12.2018 CS Marta – LPS Bistriţa
09.12.2018 CSS 2 Baia Mare – Alpha Oradea
09.12.2018 Viitorul Cluj – CS Seini  –
junioare-2-2018
  • Sorina POPOVICI
    Sorina POPOVICI Prof. HANDBAL