Loc Echipa MJ V E Î GM GP GVJ PCT
    1 LPS BRĂILA 5 4 0 1 141 110 +31 8
    2 CSS DR. TURNU SEVERIN 5 4 0 1 143 113 +30 8
    3 CSS 2 BAIA MARE 5 4 0 1 144 118 +26 8
    4 LPS IAŞI 5 1 1 3 120 139 -19 3
    5 CSS 2 BUCUREŞTI 5 1 1 3 92 131 -39 3
    6 LPS BANATUL TIMIŞOARA 5 0 0 5 108 137 -29 0

    Etapa 1

    Data Ora Meci Scor
    11.04.2018 14:00 CSS 2 Baia Mare – LPS Banatul Timişoara 24-19
    11.04.2018 15:30 CSS Dr. Turnu Severin – LPS Iaşi 32-24
    11.04.2018 17:00 LPS Brăila – CSS 2 Bucureşti 29-17

    Etapa 2

    Data Ora Meci Scor
    12.04.2018 14:00 CSS 2 Bucureşti- LPS Banatul Timişoara 21-20
    12.04.2018 15:30 LPS Iaşi – CSS 2 Baia Mare 27-34
    12.04.2018 17:00 LPS Brăila – CSS Dr. Turnu Severin 26-25

    Etapa 3

    Data Ora Meci Scor
    13.04.2018 14:00 CSS Dr. Turnu Severin – CSS 2 Bucureşti 29-16
    13.04.2018 15:30 CSS 2 Baia Mare – LPS Brăila 28-26
    13.04.2018 17:00 LPS Banatul Timişoara – LPS Iaşi 23-33

    Etapa 4

    Data Ora Meci Scor
    14.04.2018 10:00 CSS 2 Bucureşti – LPS Iaşi 18-18
    14.04.2018 11:30 LPS Brăila – LPS Banatul Timişoara 28-22
    14.04.2018 13:00 CSS Dr. Turnu Severin – CSS 2 Baia Mare 26-23

    Etapa 5

    Data Ora Meci Scor
    15.04.2018 10:00 CSS 2 Baia Mare – CSS 2 Bucureşti 35-20
    15.04.2018 11:30 LPS Banatul Timişoara – CSS Dr. Turnu Severin 24-31
    15.04.2018 13:00 LPS Iaşi – LPS Brăila 18-32
    Loc Echipa MJ V E Î GM GP GVJ PCT
    1 CS PHOENIX BAIA MARE 20 17 2 1 591 372 +219 50
    2 ACS PEGASUS TG. MUREŞ 20 16 1 3 564 402 +162 49
    3 CSS 2 BAIA MARE 19 16 1 2 509 313 +196 47
    4 HC ARSENAL TĂURENI 20 12 0 8 549 460 +89 36
    5 CSS VIITORUL CLUJ II 20 11 0 9 468 402 +66 31
    6 CSS ZALĂU 20 6 0 14 332 466 -134 21
    7 ACS ALPHA ORADEA 19 4 0 15 341 465 -124 17
    8 CS ATLETIK SATU MARE 19 2 0 17 271 481 -210 4
    9 CSS VIITORUL CLUJ 19 2 0 17 262 526 -254 1

    Penalizari

    * CSS Zalau (-1pts) -> nerespectare cerinte varsta
    * CSS Zalau (-1pts) -> nerespectare cerinte varsta
    * CS Atletik Satu Mare (-1pts) -> nerespectare cerinte varsta
    * CS Atletik Satu Mare (-1pts) -> nerespectare cerinte varsta
    * CS Atletik Satu Mare (-1pts) -> nerespectare cerinte varsta
    * CS Atletik Satu Mare (-1pts) -> nerespectare cerinte varsta
    * CSS Viitorul Cluj II (-3pts) -> neprezentare – rodcnh art 23.1.4
    * CSS Viitorul Cluj (-3pts) -> neprezentare – rodcnh art 23.1.4

    Bonus

    * CSS Zalau (11pts – respectare cerinte talie)
    * CSS 2 Baia Mare (14pts – respectare cerinte talie)
    * ACS Pegasus Tg. Mures (16pts – respectare cerinte talie)
    * CS Phoenix Baia Mare (14pts – respectare cerinte talie)
    * ACS Alpha Oradea (9pts – respectare cerinte talie)
    * CS Atletik Satu Mare (4pts – respectare cerinte talie)
    * CSS Viitorul Cluj II (12pts – respectare cerinte talie)
    * HC Arsenal Taureni (12pts – respectare cerinte talie)

    Tur – Etapa 1

    Data Ora Meci Scor
    17.09.2017 11:00 CSS Zalău – Pegasus Tg. Mureş 21-26
    17.09.2017 13:30 Phoenix Baia Mare – Arsenal Tăureni 33-20
    17.09.2017 13:00 Alpha Oradea – Viitorul Cluj II 21-26
    16.09.2017 13:00 Atletik Satu Mare – Viitorul Cluj 27-22

    Tur – Etapa 2

    Data Ora Meci Scor
    24.09.2017 11:30 Pegasus Tg. Mureş – Viitorul Cluj 38-14
    24.09.2017 13:30 Arsenal Tăureni – CSS 2 Baia Mare 18-31
    24.09.2017 11:00 CSS Zalău – Phoenix Baia Mare 14-34
    24.09.2017 10:00 Viitorul Cluj II – Atletik Satu Mare 21-15

    Tur – Etapa 3

    Data Ora Meci Scor
    01.10.2017 13:00 Phoenix Baia Mare – Pegasus Tg. Mureş 32-32
    01.10.2017 10:15 CSS 2 Baia Mare – CSS Zalău 39-15
    01.10.2017 14:30 Alpha Oradea – Arsenal Tăureni 17-32
    01.10.2017 12:00 Viitorul Cluj – Viitorul Cluj II

    Tur – Etapa 4

    Data Ora Meci Scor
    08.10.2017 11:00 Pegasus Tg. Mureş – Viitorul Cluj II 30-15
    08.10.2017 13:30 Arsenal Tăureni – Atletik Satu Mare 40-14
    06.10.2017 16:00 CSS Zalău – Alpha Oradea 25-19
    06.10.2017 14:30 Phoenix Baia Mare – CSS 2 Baia Mare 27-24

    Tur – Etapa 5

    Data Ora Meci Scor
    15.10.2017 13:15 CSS 2 Baia Mare – Pegasus Tg. Mureş 23-22
    14.10.2017 15:30 Alpha Oradea – Phoenix Baia Mare 20-38
    15.10.2017 10:00 Atletik Satu Mare – CSS Zalău 19-27
    15.10.2017 11:00 Viitorul Cluj – Arsenal Tăureni 14-30

    Tur – Etapa 6

    Data Ora Meci Scor
    22.10.2017 13:30 Arsenal Tăureni – Viitorul Cluj II 27-22
    22.10.2017 11:00 CSS Zalău – Viitorul Cluj 31-13
    21.10.2017 11:00 Phoenix Baia Mare – Atletik Satu Mare 41-13
    21.10.2017 12:30 CSS 2 Baia Mare  – Alpha Oradea 34-17

    Tur – Etapa 7

    Data Ora Meci Scor
    28.10.2017 14:00 Atletik Satu Mare – CSS 2 Baia Mare 16-38
    29.10.2017 11:00 Viitorul Cluj – Phoenix Baia Mare 9-38
    29.10.2017 14:00 Viitorul Cluj II – CSS Zalău 22-19
    29.10.2017 14:30  Alpha Oradea – Pegasus Tg. Mureş 24-38

    Tur – Etapa 8

    Data Ora Meci Scor
    05.11.2017 10:00 Pegasus Tg. Mureş – Arsenal Tăureni 30-24
    05.11.2017 11:30 Phoenix Baia Mare – Viitorul Cluj II 28-19
    05.11.2017 12:45 CSS 2 Baia Mare –  Viitorul Cluj 32-11
    05.11.2017 12:00  Alpha Oradea – Atletik Satu Mare 29-26

    Tur – Etapa 9

    Data Ora Meci Scor
    09.11.2017 14:00 Arsenal Tăureni – CSS Zalău 31-19
    1111.2017 14:30 Viitorul Cluj – Alpha Oradea 18-29
    12.11.2017 10:00 Viitorul Cluj II – CSS 2 Baia Mare 15-22 
    12.11.2017 15:00 Atletik Satu Mare – Pegasus Tg. Mureş 14-33

    Turneu de sală 1 – Etapa 1

    Data Ora Meci Scor
    29.11.2017 CSS 2 Baia Mare – CS Marta 10-0
    29.11.2017 CSS Zalău – Pegasus Tg. Mureş 10-40
    29.11.2017 Phoenix Baia Mare – Arsenal Tăureni 28-21
    29.11.2017 Alpha Oradea – Viitorul Cluj II 16-28
    29.11.2017 Atletik Satu Mare – Viitorul Cluj 21-15

    Turneu de sală 1 – Etapa 2

    Data Ora Meci Scor
    30.11.2017 CS Marta – Alpha Oradea 0-10
    30.11.2017 Pegasus Tg. Mureş – Viitorul Cluj 30-11
    30.11.2017 Arsenal Tăureni – CSS 2 Baia Mare 17-24
    30.11.2017 CSS Zalău – Phoenix Baia Mare 20-27
    30.11.2017 Viitorul Cluj II – Atletik Satu Mare 33-11

    Turneu de sală 1 – Etapa 3

    Data Ora Meci Scor
    01.12.2017 Atletik Satu Mare – CS Marta 10-0
    01.12.2017 Phoenix Baia Mare – Pegasus Tg. Mureş 31-27
    01.12.2017 CSS 2 Baia Mare – CSS Zalău 22– 9
    01.12.2017 Alpha Oradea – Arsenal Tăureni 14-20
    01.12.2017 Viitorul Cluj – Viitorul Cluj II 8 -22

    Turneu de sală 1 – Etapa 4

    Data Ora Meci Scor
    02.10.2017 CS Marta – Viitorul Cluj 0-10
    02.10.2017 Pegasus Tg. Mureş – Viitorul Cluj II 28-22
    02.10.2017 Arsenal Tăureni – Atletik Satu Mare 25-14
    02.10.2017 CSS Zalău – Alpha Oradea 16-13
    02.10.2017 Phoenix Baia Mare – CSS 2 Baia Mare 24-24

    Turneu de sală 1 – Etapa 5

    Data Ora Meci Scor
    03.10.2017 Viitorul Cluj II – CS Marta 10-0
    03.10.2017 CSS 2 Baia Mare – Pegasus Tg. Mureş 33-26
    03.10.2017 Alpha Oradea – Phoenix Baia Mare 14-29
    03.10.2017 Atletik Satu Mare – CSS Zalău 21-22
    03.10.2017 Viitorul Cluj – Arsenal Tăureni 12-25

    Turneu de sală 2 – Etapa 1

    Turneu de sală 2 – Etapa 2

    Turneu de sală 2 – Etapa 3

    Turneu de sală 2 – Etapa 4

    Retur – Etapa 10

    Data Ora Meci Scor
    28.01.2018 Pegasus Tg. Mureş – CSS Zalău 36-20
    28.01.2018 Arsenal Tăureni – Phoenix Baia Mare 34-35
    28.01.2018 Viitorul Cluj II – Alpha Oradea 33-19
    28.01.2018 Viitorul Cluj – Atletik Satu Mare 30-23

    Retur – Etapa 11

    Data Ora Meci Scor
    04.02.2018 11:00 Viitorul Cluj – Pegasus Tg. Mureş 24-38
    04.02.2018 11:30 CSS 2 Baia Mare – Arsenal Tăureni 38-30
    04.02.2018 10:00 Phoenix Baia Mare – CSS Zalău 33-17
    04.02.2018 14:00 Atletik Satu Mare – Viitorul Cluj II 15-29

    Retur – Etapa 12

    Data Ora Meci Scor
    11.02.2018 Pegasus Tg. Mureş – Phoenix Baia Mare 31-29
    11.02.2018 CSS Zalău – CSS 2 Baia Mare 12-26
    11.02.2018 Arsenal Tăureni – Alpha Oradea 36-23
    11.02.2018 Viitorul Cluj II – Viitorul Cluj 35-16

    Retur – Etapa 13

    Data Ora Meci Scor
    25.02.2018 Viitorul Cluj II – Pegasus Tg. Mureş 22-25
    25.02.2018 Atletik Satu Mare – Arsenal Tăureni 22-36
    25.02.2018 Alpha Oradea – CSS Zalău 16-19
    25.02.2018 CSS 2 Baia Mare – Phoenix Baia Mare 24-31

    Retur – Etapa 14

    Retur – Etapa 15

    Retur – Etapa 16

    Retur – Etapa 17

    Retur – Etapa 18

    handJ3-2018
    • Sorina POPOVICI
      Sorina POPOVICI Prof. HANDBAL