Loc Echipa MJ V E Î GM GP GVJ PCT
1 AHC POTAISSA TURDA 11 11 0 0 415 306 +109 31
2 CSS 2 BAIA MARE 11 8 0 3 407 282 +125 25
3 LPS CLUJ 11 8 0 3 396 309 +87 25
4 HC 2003 ALEŞD JI 11 4 0 7 274 379 -105 15
5 CS ALPHA ORADEA 11 4 0 7 309 321 -12 11
6 CS ADEP SATU MARE 10 3 0 7 245 330 -85 6
7 LPS SATU MARE 11 0 0 11 261 380 -119 0

Bonus

* LPS Cluj (9pts – respectare cerințe talie)
* CSS 2 Baia Mare (9pts – respectare cerințe talie)
* AHC Potaissa Turda (9pts – respectare cerințe talie)
* HC 2003 Aleșd JI (7pts – respectare cerințe talie)
* ACS Alpha Oradea (3pts – respectare cerințe talie)

Tur – Etapa 1

Data Ora Meci Scor
16.09.2018 11:00 LPS Satu Mare – CSS 2 Baia Mare 20-43
16.09.2018 12:00 Alpha Oradea – Potaissa Turda 28-29
16.09.2018 13:00 HC 2003 Alesd JI – LPS Cluj 27-37

Tur – Etapa 2

Data Ora Meci Scor
23.09.2018 10:00 CSS 2 Baia Mare – ADEP Satu Mare 30-17
23.09.2018 13:30 LPS Cluj – LPS Satu Mare 33-14
23.09.2018 12:30 Alpha Oradea – HC 2003 Alesd JI 38-22

Tur – Etapa 3

Data Ora Meci Scor
26.09.2018 18:00 HC 2003 Alesd JI – Potaissa Turda 25-37
30.09.2018 12:00 ADEP Satu Mare – LPS Cluj 22-40
30.09.2018 11:00 LPS Satu Mare – Alpha Oradea 29-34

Tur – Etapa 4

Data Ora Meci Scor
04.10.2018 14:30 Alpha Oradea – ADEP Satu Mare 32-23
04.10.2018 16:30 Potaissa Turda – CSS 2 Baia Mare 28-27
04.10.2018 18:00 HC 2003 Alesd JI – LPS Satu Mare – 22-21

Tur – Etapa 5

Data Ora Meci Scor
07.10.2018 10:30 ADEP Satu Mare – HC 2003 Alesd JI 36-34
07.10.2018 12:00 LPS Satu Mare – Potaissa Turda 27-36
07.10.2018 13:30 CSS 2 Baia Mare – LPS Cluj 35-29

Tur – Etapa 6

Data Ora Meci Scor
12.10.2018 16:00 Potaissa Turda – LPS Cluj 33-30
12.10.2018 13:00 Alpha Oradea – CSS 2 Baia Mare 23-35
14.10.2018 11:00 LPS Satu Mare – ADEP Satu Mare 28-29

Tur – Etapa 7

Data Ora Meci Scor
04.11.2018 12:00 ADEP Satu Mare – Potaissa Turda 28-41
04.11.2018 12:30 CSS 2 Baia Mare – HC 2003 Aleşd J1 50-22
04.11.2018 12:00 LPS Cluj – Alpha Oradea 39-22

Retur – Etapa 8

Data Ora Meci Scor
09.11.2018 16:00 Potaissa Turda – Alpha Oradea 37-25
11.11.2018 12:00 LPS Cluj – HC 2003 Aleşd J1 42-24
09.11.2018 14:00 CSS 2 Baia Mare – LPS Satu Mare 41-20

Retur – Etapa 9

Data Ora Meci Scor
18.11.2018 10:00 ADEP Satu Mare – CSS 2 Baia Mare 22-42
18.11.2018 12:00 LPS Satu Mare – LPS Cluj 26-32
18.11.2018 14:00 HC 2003 Aleşd J1 – Alpha Oradea 28-26

Retur – Etapa 10

Data Ora Meci Scor
20.11.2018 16:00 Potaissa Turda – HC 2003 Aleşd J1 47-18
22.11.2018 17:00  LPS Cluj – ADEP Satu Mare 39-25
22.11.2018 16:30 Alpha Oradea – LPS Satu Mare 35-24

Retur – Etapa 11

Data Ora Meci Scor
21.11.2018 14:00 CSS 2 Baia Mare – Potaissa Turda 34-35
25.11.2018 10:00 LPS Satu Mare – HC 2003 Aleşd J1 23-27
25.11.2018 12:00 ADEP Satu Mare – Alpha Oradea 21-20

Retur – Etapa 12

Data Ora Meci Scor
06.12.2018 16:00 Potaissa Turda – LPS Satu Mare 48-29
06.12.2018 19:00  HC 2003 Aleşd J1 – ADEP Satu Mare 24-22
06.12.2018 16:30 LPS Cluj – CSS 2 Baia Mare 40-37

Retur – Etapa 13

Data Ora Meci Scor
09.12.2018 11:00 LPS Cluj – Potaissa Turda 35-44
09.12.2018 13:30 CSS 2 Baia Mare – Alpha Oradea 33-26
10.12.2018 15:30 ADEP Satu Mare – LPS Satu Mare

Retur – Etapa 14

Data Ora Meci Scor
13.12.2018 HC 2003 Aleșd J1 – CSS 2 Baia Mare
13.12.2018  Alpha Oradea – LPS Cluj
13.12.2018 16:00 Potaissa Turda – ADEP Satu Mare