Loc Echipa MJ V E Î GM GP GVJ PCT
1 AH MINAUR BAIA MARE 6 6 0 0 258 105 +153 16
4 CS SEINI 6 5 0 1 144 132 +14 14
2 ACADEMICA CLUJ NAPOCA 6 4 0 2 131 135 -4 13
3 CSS 2 BAIA MARE 7 4 0 3 162 155 +7 12
5 ACS ALPHA ORADEA 6 2 0 4 157 189 -32 9
6 LPS SATU MARE 6 0 0 6 33 89 -56 -5
7 AH MINAUR BAIA MARE II 7 0 0 7 37 137 -100 -5

Penalizari

* Academia Minaur Baia Mare II (-1pts) -> nerespectare cerințe vârstă
* Academia Minaur Baia Mare II (-1pts) -> nerespectare cerințe vârstă
* LPS Satu Mare (-1pts) -> nerespectare cerințe vârstă
* LPS Satu Mare (-1pts) -> nerespectare cerințe vârstă
* Academia Minaur Baia Mare II (-1pts) -> nerespectare cerințe vârstă
* LPS Satu Mare (-1pts) -> nerespectare cerințe vârstă
* Academia Minaur Baia Mare II (-1pts) -> nerespectare cerințe vârstă
* LPS Satu Mare (-1pts) -> nerespectare cerințe vârstă
* Academia Minaur Baia Mare II (-1pts) -> nerespectare cerințe vârstă
* LPS Satu Mare (-1pts) -> nerespectare cerințe vârstă

Bonus

* CS Seini (4pts – respectare cerințe talie)
* CSS 2 Baia Mare (4pts – respectare cerințe talie)
* Academia Minaur Baia Mare (4pts – respectare cerințe talie)
* ACS Alpha Oradea (5pts – respectare cerințe talie)
* Academica Cluj-Napoca (5pts – respectare cerințe talie)

Tur – Etapa 1

Data Ora Meci Scor
15.09.2018 09:30 AH Minaur – CS Seini 40-17
16.09.2018 09:30 AH Minaur II – CSS 2 Baia Mare 0-10
16.09.2018 09:45 Academica Cluj – LPS Satu Mare 42-21

Tur – Etapa 2

Data Ora Meci Scor
23.09.2018 14:00 CS Seini – AH Minaur II 10-0
23.09.2018 12:00 LPS Satu Mare – AH Minaur 0-10
24.09.2018 11:00 Alpha Oradea – Academica Cluj 27-29

Tur – Etapa 3

Data Ora Meci Scor
30.09.2018 11:00 CSS 2 Baia Mare – CS Seini 34-36
30.09.2018 13:00 AH Minaur II – LPS Satu Mare 10-0
30.09.2018 14:30 AH Minaur – Alpha Oradea 52-21

Tur – Etapa 4

Data Ora Meci Scor
04.10.2018 16:00 LPS Satu Mare – CSS 2 Baia Mare 0-10
04.10.2018 14:00 Alpha Oradea – AH Minaur II 10-0
04.10.2018 18:15 Academica Cluj-Napoca – AH Minaur 26-50

Tur – Etapa 5

Data Ora Meci Scor
06.10.2018 14:00 CS Seini – LPS Satu Mare 10-0
07.10.2018 12:00 AH Minaur II – Academica Cluj-Napoca 0-10
07.10.2018 15:00 CSS 2 Baia Mare – Alpha Oradea 37-28

Tur – Etapa 6

Data Ora Meci Scor
13.10.2018 14:00 Alpha Oradea – CS Seini 32-38
12.10.2018 18:30 Academica Cluj-Napoca – CSS 2 Baia Mare 30-25
13.10.2018 09:00 AH Minaur – AH Minaur II 60-22

Tur – Etapa 7

Data Ora Meci Scor
04.11.2018 09:30 CSS 2 Baia Mare – AH Minaur 19-46
03.11.2018 14:00 CS Seini – Academica Cluj-Napoca 33-26
04.11.2018 11:00 LPS Satu Mare – Alpha Oradea 33-39

Tur – Etapa 8

Data Ora Meci Scor
09.11.2018 17:00 CSS 2 Baia Mare – AH Minaur II 27-15
11.11.2018 15:00 CS Seini – AH Minaur
11.11.2018 16:00 LPS Satu Mare – Academica Cluj-Napoca

Tur – Etapa 9

Data Ora Meci Scor
18.11.2018 Academica Cluj-Napoca – Alpha Oradea
18.11.2018 09:30 AH Minaur II – CS Seini
18.11.2018 11:00 AH Minaur – LPS Satu Mare

Tur – Etapa 10

Data Ora Meci Scor
22.11.2018  Alpha Oradea – AH Minaur
22.11.2018 LPS Satu Mare – AH Minaur II
22.11.2018 CS Seini – CSS 2 Baia Mare
  • Cristian MUREŞAN
    Cristian MUREŞAN Prof. HANDBAL