Loc Echipa MJ V E Î GM GP GVJ PCT
1 CSS 2 BAIA MARE 7 7 0 0 233 114 +119 18
2 CS PHOENIX BAIA MARE 7 6 0 1 207 170 +37 15
3 CSS VIITORUL CLUJ 7 5 0 2 216 184 +32 14
4 CS MARTA BAIA MARE 7 4 0 3 236 196 +40 12
5 LPS SATU MARE 7 3 0 4 202 226 -24 10
6 ACS ALPHA ORADEA 7 2 0 5 198 209 -11 9
7 ACS VIITORUL NĂSĂUD 7 1 0 6 126 203 -77 0
8 LPS BISTRIȚA 7 0 0 7 118 234 -116 0

Penalizări
* ACS Viitorul Năsăud (-2pts) -> neprezentare

Bonus
* CS Marta Baia Mare (4pts – respectare cerințe talie)
* CSS 2 Baia Mare (4pts – respectare cerințe talie)
* CSS Viitorul Cluj (4pts – respectare cerințe talie)
* CS Phoenix Baia Mare (3pts – respectare cerințe talie)
* ACS Alpha Oradea (5pts – respectare cerințe talie)
* LPS Satu Mare (4pts – respectare cerințe talie)

Tur – Etapa 1

Data Ora Meci Scor
07.09.2019 11:00 ACS Viitorul Năsăud – LPS Bistriţa 27-23
07.09.2019 14:30 Marta Baia Mare – CSS 2 Baia Mare 21-30
07.09.2019 Phoenix Baia Mare – Alpha Oradea 33-29
07.09.2019 13:00 Viitorul Cluj – LPS Satu Mare 48-35

Tur – Etapa 2

Data Ora Meci Scor
14.09.2019 13:00 LPS Bistriţa – Alpha Oradea 14-35
16.09.2019 14:30 CSS 2 Baia Mare – Phoenix Baia Mare 31-21
14.09.2019 16:00 LPS Satu Mare – Marta Baia Mare 28-46
14.09.2019 ACS Viitorul Năsăud – Viitorul Cluj 16-31

Tur – Etapa 3

Data Ora Meci Scor
21.09.2019 12:30 Marta Baia Mare – ACS Viitorul Năsăud 41-23
21.09.2019 14:00 Phoenix Baia Mare – LPS Satu Mare 32-24
21.09.2019 11:00 Alpha Oradea – CSS 2 Baia Mare 24-46
21.09.2019 14:15 Viitorul Cluj – LPS Bistriţa 34-21

Tur – Etapa 4

Data Ora Meci Scor
12.10.2019 11:00 LPS Bistriţa – CSS 2 Baia Mare 15-46
12.10.2019 11:00 ACS Viitorul Năsăud – Phoenix Baia Mare 15-28
12.10.2019 12:00 LPS Satu Mare – Alpha Oradea 33-28
12.10.2019 12:30 Viitorul Cluj – Marta Baia Mare 40-26

Tur – Etapa 5

Data Ora Meci Scor
19.10.2019 09:30 CSS 2 Baia Mare – LPS Satu Mare 34-24
19.10.2019 14:00 Phoenix Baia Mare – Viitorul Cluj 27-24
19.10.2019 14:00 Alpha Oradea – ACS Viitorul Năsăud 30-18
19.10.2019 15:30 Marta Baia Mare – LPS Bistriţa 38-16

Tur – Etapa 6

Data Ora Meci Scor
26.10.2019 LPS Bistriţa – LPS Satu Mare 11-18
26.10.2019 ACS Viitorul Năsăud – CSS 2 Baia Mare 0-10
26.10.2019 12:30 Viitorul Cluj – Alpha Oradea 30-23
26.10.2019 Marta Baia Mare – Phoenix Baia Mare 29-30

Tur – Etapa 7

Data Ora Meci Scor
01.11.2019 14:00 Alpha Oradea – Marta Baia Mare 29-35
02.11.2019 12:00 CSS 2 Baia Mare – Viitorul Cluj 36-9
02.11.2019 14:30 Phoenix Baia Mare – LPS Bistriţa 36-18
02.11.2019 15:30 LPS Satu Mare – ACS Viitorul Năsăud 40-27

Retur – Etapa 8

Data Ora Meci Scor
16.11.2019 LPS Bistriţa – ACS Viitorul Năsăud
16.11.2019 LPS Satu Mare – Viitorul Cluj
16.11.2019 CSS 2 Baia Mare – Marta Baia Mare
16.11.2019 Alpha Oradea – Phoenix Baia Mare

Retur – Etapa 9

Retur – Etapa 10

Retur – Etapa 11

Retur – Etapa 12

Retur – Etapa 13

Retur – Etapa 14

CSS 2 Baia Mare handbal Junioare II
  • Simona MAIOR PAŞCA
    Simona MAIOR PAŞCA Prof HANDBAL