Loc Echipa MJ V E Î GM GP GVJ PCT
1 CSS 2 BAIA MARE 7 7 0 0 273 195 +78 18
2 SEPSI SF. GHEORGHE 6 5 0 1 212 134 +78 15
3 CSM FĂGĂRAŞ 7 2 1 4 231 250 -19 10
4 MARTA BAIA MARE 7 3 0 4 212 246 -34 10
5 PHOENIX BAIA MARE 6 2 0 4 153 186 -33 9
6 CSS MEDIAŞ 7 0 1 6 201 271 -70 4

Bonus

* CSS Medias (3pts respectare cerinte talie)
* ACS Sepsi SIC Sf. Gheorghe (5pts respectare cerinte talie)
* CS Marta Baia Mare (4pts respectare cerinte talie)
* CSS 2 Baia Mare (4pts respectare cerinte talie)
* CS Phoenix Baia Mare (5pts respectare cerinte talie)
* CSM Fagaras (5pts respectare cerinte talie)

Tur – Etapa 1

Data Ora Meci Scor
22.02.2020 11:00 Sepsi Sf. Gheorghe – Marta Baia Mare 45-25
22.02.2020 14:00 CSS Mediaş – CSS 2 Baia Mare 37-55
22.02.2020 15:00 CSM Făgăraş – Phoenix Baia Mare 38-28

Tur – Etapa 2

Data Ora Meci Scor
28.02.2020 14:00 Marta Baia Mare – CSM Făgăraş 39-36
29.02.2020 14:30 Phoenix Baia Mare – CSS Mediaş 26-22
29.02.2020 13:00 CSS 2 Baia Mare – Sepsi Sf. Gheorghe 32-30

Tur – Etapa 3

Data Ora Meci Scor
06.03.2020 15:30 CSS Mediaş – Marta Baia Mare 33-39
07.03.2020 Sepsi Sf. Gheorghe – Phoenix Baia Mare
07.03.2020 13:00 CSM Făgăraş – CSS 2 Baia Mare 38-46

Retur – Etapa 4

Data Ora Meci Scor
14.03.2020 Marta Baia Mare – Sepsi Sf. Gheorghe
14.03.2020 Phoenix Baia Mare – CSM Făgăraş
14.03.2020 CSS 2 Baia Mare – CSS Mediaş

Retur – Etapa 5

Data Ora Meci Scor
01.04.2020 CSM Făgăraş – Marta Baia Mare
01.04.2020 CSS Mediaş – Phoenix Baia Mare
01.04.2020 Sepsi Sf. Gheorghe – CSS 2 Baia Mare

Retur – Etapa 6

Data Ora Meci Scor
04.04.2020 Marta Baia Mare – CSS Mediaş
04.04.2020 Phoenix Baia Mare – Sepsi Sf. Gheorghe
04.04.2020 CSS 2 Baia Mare – CSM Făgăraş
Loc Echipa MJ V E Î GM GP GVJ PCT
1 CSS 2 BAIA MARE 13 13 0 0 503 232 +271 36
2 CS PHOENIX BAIA MARE 13 10 0 3 371 321 +50 30
3 CSS VIITORUL CLUJ 13 8 1 4 402 332 +70 28
4 CS MARTA BAIA MARE 13 8 1 4 438 380 +58 27
5 ACS ALPHA ORADEA 13 5 0 8 341 370 -29 22
6 LPS SATU MARE 13 5 0 8 365 425 -60 17
7 LPS BISTRIȚA 13 1 0 12 270 456 -186 0
8 ACS VIITORUL NĂSĂUD 13 1 0 12 228 402 -174 -1

Penalizări

* ACS Viitorul Nasaud (-2pts) -> neprezentare
* LPS Bistrita (-2pts) -> retragere sezon 2018-2019
* LPS Satu Mare (-2pts) -> retragere sezon 2018-2019

Bonus

* CS Marta Baia Mare (9pts – respectare cerinte talie)
* CSS 2 Baia Mare (10pts – respectare cerinte talie)
* CSS Viitorul Cluj (11pts – respectare cerinte talie)
* CS Phoenix Baia Mare (10pts – respectare cerinte talie)
* ACS Alpha Oradea (11pts – respectare cerinte talie)
* LPS Satu Mare (9pts – respectare cerinte talie)

Tur – Etapa 1

Data Ora Meci Scor
07.09.2019 11:00 ACS Viitorul Năsăud – LPS Bistriţa 27-23
07.09.2019 14:30 Marta Baia Mare – CSS 2 Baia Mare 21-30
07.09.2019 Phoenix Baia Mare – Alpha Oradea 33-29
07.09.2019 13:00 Viitorul Cluj – LPS Satu Mare 48-35

Tur – Etapa 2

Data Ora Meci Scor
14.09.2019 13:00 LPS Bistriţa – Alpha Oradea 14-35
16.09.2019 14:30 CSS 2 Baia Mare – Phoenix Baia Mare 31-21
14.09.2019 16:00 LPS Satu Mare – Marta Baia Mare 28-46
14.09.2019 ACS Viitorul Năsăud – Viitorul Cluj 16-31

Tur – Etapa 3

Data Ora Meci Scor
21.09.2019 12:30 Marta Baia Mare – ACS Viitorul Năsăud 41-23
21.09.2019 14:00 Phoenix Baia Mare – LPS Satu Mare 32-24
21.09.2019 11:00 Alpha Oradea – CSS 2 Baia Mare 24-46
21.09.2019 14:15 Viitorul Cluj – LPS Bistriţa 34-21

Tur – Etapa 4

Data Ora Meci Scor
12.10.2019 11:00 LPS Bistriţa – CSS 2 Baia Mare 15-46
12.10.2019 11:00 ACS Viitorul Năsăud – Phoenix Baia Mare 15-28
12.10.2019 12:00 LPS Satu Mare – Alpha Oradea 33-28
12.10.2019 12:30 Viitorul Cluj – Marta Baia Mare 40-26

Tur – Etapa 5

Data Ora Meci Scor
19.10.2019 09:30 CSS 2 Baia Mare – LPS Satu Mare 34-24
19.10.2019 14:00 Phoenix Baia Mare – Viitorul Cluj 27-24
19.10.2019 14:00 Alpha Oradea – ACS Viitorul Năsăud 30-18
19.10.2019 15:30 Marta Baia Mare – LPS Bistriţa 38-16

Tur – Etapa 6

Data Ora Meci Scor
26.10.2019 LPS Bistriţa – LPS Satu Mare 11-18
26.10.2019 ACS Viitorul Năsăud – CSS 2 Baia Mare 0-10
26.10.2019 12:30 Viitorul Cluj – Alpha Oradea 30-23
26.10.2019 Marta Baia Mare – Phoenix Baia Mare 29-30

Tur – Etapa 7

Data Ora Meci Scor
01.11.2019 14:00 Alpha Oradea – Marta Baia Mare 29-35
02.11.2019 12:00 CSS 2 Baia Mare – Viitorul Cluj 36-9
02.11.2019 14:30 Phoenix Baia Mare – LPS Bistriţa 36-18
02.11.2019 15:30 LPS Satu Mare – ACS Viitorul Năsăud 40-27

Retur – Etapa 8

Data Ora Meci Scor
16.11.2019 10:00 LPS Bistriţa – ACS Viitorul Năsăud 23-18
17.11.2019 14:30 LPS Satu Mare – Viitorul Cluj 31-27
16.11.2019 09:30 CSS 2 Baia Mare – Marta Baia Mare 44-28
16.11.2019 12:30 Alpha Oradea – Phoenix Baia Mare 24-27

Retur – Etapa 9

Data Ora Meci Scor
29.11.2019 17:30 Viitorul Cluj – ACS Viitorul Năsăud 34-18
04.12.2019 13:00 Alpha Oradea – LPS Bistriţa 34-23
04.12.2019 15:30 Phoenix Baia Mare – CSS 2 Baia Mare 20-35
04.12.2019 17:00 Marta Baia Mare – LPS Satu Mare 32-25

Retur – Etapa 10

Data Ora Meci Scor
07.12.2019 10:00 LPS Satu Mare – Phoenix Baia Mare 17-30
07.12.2019 10:30 LPS Bistriţa – Viitorul Cluj 18-33
07.12.2019 13:00 ACS Viitorul Năsăud – Marta Baia Mare 36-49
07.12.2019 14:30 CSS 2 Baia Mare – Alpha Oradea 51-23

Retur – Etapa 11

Data Ora Meci Scor
25.01.2020 CSS 2 Baia Mare – LPS Bistriţa 48-22
24.01.2020 11:00 Marta Baia Mare – Viitorul Cluj 28-28
23.01.2020 13:00 Alpha Oradea – LPS Satu Mare 28-20
25.01.2020 10:00 Phoenix Baia Mare – ACS Viitorul Năsăud 30-20

Retur – Etapa 12

Data Ora Meci Scor
01.02.2020 17:30 Viitorul Cluj – Phoenix Baia Mare 24-29
01.02.2020 09:30 LPS Satu Mare – CSS 2 Baia Mare 15-39
01.02.2020 11:00 LPS Bistriţa – Marta Baia Mare 23-34
01.02.2020 13:00 ACS Viitorul Năsăud – Alpha Oradea 27-26

Retur – Etapa 13

Data Ora Meci Scor
08.02.2020 12:00 LPS Satu Mare – LPS Bistriţa 41-29
08.02.2020 12:30 CSS 2 Baia Mare – ACS Viitorul Năsăud 53-10
07.02.2020 12:30 Alpha Oradea – Viitorul Cluj 24-40
08.02.2020 09:30 Phoenix Baia Mare – Marta Baia Mare 28-31

Retur – Etapa 14

Data Ora Meci Scor
15.02.2020 LPS Bistriţa – Phoenix Baia Mare
15.02.2020 Marta Baia Mare – Alpha Oradea
15.02.2020 Viitorul Cluj – CSS 2 Baia Mare
15.02.2020 ACS Viitorul Năsăud – LPS Satu Mare
  • Simona MAIOR PAŞCA
    Simona MAIOR PAŞCA Prof HANDBAL