Loc Echipa MJ V E Î GM GP GVJ PCT
    1 CSS 2 BAIA MARE 2 2 0 0 87 68 +19 4
    2 CS PHOENIX BAIA MARE 2 2 0 0 61 54 +7 4
    3 LT TRAIAN VUIA REȘIȚA 1 1 0 0 22 20 +2 2
    4 HC SPORTIV CÎTU TIMIȘOARA 1 0 0 1 28 29 -1 0
    5 HC ARSENAL TĂURENI 2 0 0 2 55 63 -8 0
    6 LPS BANATUL TIMIȘOARA 2 0 0 2 59 78 -19 0

    Etapa 1

    Data Ora Meci Scor
    16.03.2019 10:00 LPS Banatul Timișoara – CSS 2 Baia Mare 33-46
    16.03.2019 11:00  HC Sportiv Cîtu Timișoara – Phoenix Baia Mare 28-29
    16.03.2019 12:00 LT TRaian Vuia Reșița – Arsenal Tăureni 22-20

    Etapa 2

    Data Ora Meci Scor
    24.03.2019 13:00 LT TRaian Vuia Reșița – HC Sportiv Cîtu Timișoara
    23.03.2019 10:00 Phoenix Baia Mare – LPS Banatul Timișoara 32-26
    23.03.2019 13:00 Arsenal Tăureni – CSS 2 Baia Mare 35-41

    Etapa 3

    Data Ora Meci Scor
    26.03.2019 14:00 CSS 2 Baia Mare – Phoenix Baia Mare
    26.03.2019 LPS Banatul Timișoara – LT TRaian Vuia Reșița
    26.03.2019 HC Sportiv Cîtu Timișoara – Arsenal Tăureni

    Etapa 4

    Data Ora Meci Scor
    03.04.2019 HC Sportiv Cîtu Timișoara – LPS Banatul Timișoara
    03.04.2019 LT TRaian Vuia Reșița – CSS 2 Baia Mare
    03.04.2019 Arsenal Tăureni – Phoenix Baia Mare

    Etapa 5

    Data Ora Meci Scor
    06.04.2019 Phoenix Baia Mare – LT TRaian Vuia Reșița
    06.04.2019 CSS 2 Baia Mare – HC Sportiv Cîtu Timișoara
    06.04.2019 LPS Banatul Timișoara – Arsenal Tăureni

    Etapa 6

    Etapa 7

    Etapa 8

    Etapa 9

    Etapa 10

    Loc Echipa MJ V E Î GM GP GVJ PCT
    1 CSS 2 BAIA MARE 18 18 0 0 690 328 +362 53
    2 CS PHOENIX BAIA MARE 18 14 2 2 484 352 +132 46
    3 HC ARSENAL TĂURENI 18 13 1 4 609 339 +270 43
    4 ACS PEGASUS TG. MUREŞ 18 12 1 5 445 374 +71 41
    5 CSS VIITORUL CLUJ 18 7 4 7 537 486 +51 33
    6 CSS ZALĂU 18 7 1 10 426 444 +18 33
    7 CS ATLETIK SATU MARE 18 7 1 10 455 449 +6 33
    8 CSS SIGHIŞOARA 18 3 0 15 374 651 -277 14
    10 LPS TG. MUREŞ 18 2 0 16 62 504 -442 1
    9 ACS ALPHA ORADEA 18 2 0 16 177 332 -155 -1

    Penalizări

    * ACS Alpha Oradea (-1pts) -> nerespectare cerințe vârstă
    * LPS Tg Mureș (-1pts) -> nerespectare cerințe vârstă
    * ACS Alpha Oradea (-1pts) -> nerespectare cerințe vârstă
    * ACS Alpha Oradea (-1pts) -> nerespetare cerințe vârstă
    * ACS Alpha Oradea (-1pts) -> nerespectare cerințe vârstă
    * LPS Tg Mureș (-1pts) -> nerespectare cerințe vârstă
    * ACS Alpha Oradea (-1pts) -> nerespectare cerințe vârstă
    * Pegasus Tg Mureș (-1pts) -> nerespectare cerințe vârstă
    * LPS Tg Mureș (-1pts) -> nerespectare cerințe vârstă
    * ACS Alpha Oradea (-1pts) -> nerespectare cerințe vârstă
    * ACS Alpha Oradea (-1pts) -> nerespectare cerințe vârstă
    * LPS Tg Mureș (-1pts) -> nerespectare cerințe vârstă
    * LPS Tg Mureș (-1pts) -> nerespectare cerințe vârstă
    * ACS Alpha Oradea (-1pts) -> nerespectare cerințe vârstă
    * ACS Alpha Oradea (-1pts) -> nerespectare cerințe vârstă
    * Pegasus Tg Mureș (-1pts) -> nerespectare cerințe vârstă
    * ACS Alpha Oradea (-1pts) -> nerespectare cerințe vârstă
    * ACS Alpha Oradea (-1pts) -> nerespectare cerințe vârstă
    * LPS Tg Mureș (-1pts) -> nerespectare cerințe vârstă

    Bonus

    * CSS Sighișoara (8pts – respectare cerințe talie)
    * CSS Viitorul Cluj (15pts – respectare cerințe talie)
    * CSS Zalău (16pts – respectare cerințe talie)
    * CSS 2 Baia Mare (15pts – respectare cerințe talie)
    * ACS Pegasus Tg. Mureș (16pts – respectare cerințe talie)
    * CS Phoenix Baia Mare (16pts – respectare cerințe talie)
    * ACS Alpha Oradea (8pts – respectare cerințe talie)
    * CS Atletik Satu Mare (15pts – respectare cerințe talie)
    * HC Arsenal Tăureni (15pts – respectare cerințe talie)
    * LPS Tg. Mureș (1pt – respectare cerințe talie)

    Tur – Etapa 1

    Data Ora Meci Scor
    14.09.2018 16:00 CSS Zalău – Phoenix Baia Mare 22-23
    15.09.2018 11:00  CSS Sighişoara- Viitorul Cluj 25-42
    15.09.2018 12:00 Arsenal Tăureni – CSS 2 Baia Mare 27-33
    15.09.2018 14:00 Pegasus Tg. Mureş – Atletik Satu Mare 29-23
    15.09.2018 14:00 LPS Tg. Mureş – Alpha Oradea 10-0

    Tur – Etapa 2

    Data Ora Meci Scor
    22.09.2018 10:00 Atletik Satu Mare – Phoenix Baia Mare 28-29
    22.09.2018 11:00  CSS 2 Baia Mare – CSS Zalău 39-19
    22.09.2018 15:00 Viitorul Cluj – Arsenal Tăureni 20-32
    22.09.2018 14:30 Alpha Oradea – CSS Sighişoara 34-30
    22.09.2018 10:00 Pegasus Tg. Mureş – LPS Tg. Mureş 10-0

    Tur – Etapa 3

    Data Ora Meci Scor
    29.09.2018 15:00 LPS Tg. Mureş – Atletik Satu Mare 2-48
    29.09.2018 11:00 CSS Sighişoara – Pegasus Tg. Mureş 17-45
    29.09.2018 13:00 Arsenal Tăureni – Alpha Oradea 10-0
    29.09.2018 11:00 CSS Zalău – Viitorul Cluj 22-22
    29.09.2018 09:30 Phoenix Baia Mare – CSS 2 Baia Mare 23-26

    Tur – Etapa 4

    Data Ora Meci Scor
    06.10.2018 10:00 Atletik Satu Mare – CSS 2 Baia Mare 23-41
    06.10.2018 14:30 Viitorul Cluj – Phoenix Baia Mare 27-27
    06.10.2018 11:30 Alpha Oradea – CSS Zalău 0-10
    07.10.2018 11:00 Pegasus Tg. Mureş – Arsenal Tăureni 30-27
    06.10.2018 11:00 LPS Tg. Mureş – CSS Sighişoara 0-10

    Tur – Etapa 5

    Data Ora Meci Scor
    13.10.2018 16:00 CSS Sighişoara – Atletik Satu Mare 17-38
    13.10.2018 11:00 Arsenal Tăureni – LPS Tg. Mureş 65-3
    13.10.2018 10:30 CSS Zalău – Pegasus Tg. Mureş 21-30
    13.10.2018 12:00 CSS 2 Baia Mare – Viitorul Cluj 34-20
    12.10.2018 16:00 Phoenix Baia Mare – Alpha Oradea 10-0

    Tur – Etapa 6

    Data Ora Meci Scor
    20.10.2018 12:00 Atletik Satu Mare – Viitorul Cluj 30-30
    20.10.2018 13:00 Alpha Oradea – CSS 2 Baia Mare 0-10
    20.10.2018 14:00 Pegasus Tg. Mureş – Phoenix Baia Mare 0-10
    20.10.2018 14:00 LPS Tg. Mureş – CSS Zalău 7-52
    20.10.2018 11:00 CSS Sighişoara – Arsenal Tăureni 15-60

    Tur – Etapa 7

    Data Ora Meci Scor
    27.10.2018 13:00 Arsenal Tăureni – Atletik Satu Mare 44-23
    27.10.2018 14:00 CSS Zalău – CSS Sighişoara 43-24
    27.10.2018 13:30 Viitorul Cluj – Alpha Oradea 54-27
    27.10.2018 11:00 Phoenix Baia Mare – LPS Tg. Mureş 10-0
    27.10.2018 13:30 CSS 2 Baia Mare – Pegasus Tg. Mureş 51-14

    Tur – Etapa 8

    Data Ora Meci Scor
    09.11.2018 16:30 Atletik Satu Mare – Alpha Oradea 10-0
    08.11.2018 16:00 Pegasus Tg. Mureş – Viitorul Cluj 31-28
    08.11.2018 16:30 LPS Tg. Mureş – CSS 2 Baia Mare 5-53
    09.11.2018 14:30 CSS Sighişoara – Phoenix Baia Mare 23-47
    12.11.2018 13:00 Arsenal Tăureni – CSS Zalău 38-18

    Tur – Etapa 9

    Data Ora Meci Scor
    24.11.2018 11:00 CSS Zalău – Atletik Satu Mare 32-21
    23.11.2018 14:30 Phoenix Baia Mare – Arsenal Tăureni 28-27
    24.11.2018 15:30 CSS 2 Baia Mare – CSS Sighişoara 51-7
    24.11.2018 16:15 Viitorul Cluj – LPS Tg. Mureş 39-5
    24.11.2018 14:30 Alpha Oradea – Pegasus Tg. Mureş 0-10

    Tur – Etapa 10

    Data Ora Meci Scor
    30.11.2018 14:00 Atletik Satu Mare – Pegasus Tg. Mureş 33-45
    28.11.2018 14;00 Alpha Oradea – LPS Tg. Mureş 44-8
    28.11.2018 11:15 Viitorul Cluj – CSS Sighişoara 51-28
    28.11.2018 16:00 CSS 2 Baia Mare – Arsenal Tăureni 45-33
    28.11.2018 17:30 Phoenix Baia Mare – CSS Zalău 31-20

    Tur – Etapa 11

    Data Ora Meci Scor
    08.12.2018 11:00 CSS Zalău – CSS 2 Baia Mare 15-39
    08.12.2018 15:00 Arsenal Tăureni – Viitorul Cluj 37-22
    08.12.2018 14:00  CSS Sighişoara – Alpha Oradea 10-0
    08.12.2018 10:00 LPS Tg. Mureş – Pegasus Tg. Mureş 0-10
    08.12.2018 12:00 Phoenix Baia Mare – Atletik Satu Mare 38-35

    Tur – Etapa 12

    Data Ora Meci Scor
    15.12.2018 14:00 Atletik Satu Mare – LPS Tg. Mureş 10-0
    15.12.2018 11:00 Pegasus Tg. Mureş – CSS Sighişoara 49-22
    15.12.2018 13:30 Alpha Oradea – Arsenal Tăureni 25-43
    15.12.2018 15:00 Viitorul Cluj – CSS Zalău 37-26
    15.12.2018 09:00 CSS 2 Baia Mare – Phoenix Baia Mare 39-29

    Tur – Etapa 13

    Data Ora Meci Scor
    19.01.2019 10:00 CSS 2 Baia Mare – Atletik Satu Mare 34-20
    19.01.2019 11:30 Phoenix Baia Mare – Viitorul Cluj 31-17
    19.01.2019 11:30 CSS Zalău – Alpha Oradea 28-16
    19.01.2019 10:00 Arsenal Tăureni – Pegasus Tg. Mureş 31-29
    18.01.2019 14:00 CSS Sighişoara – LPS Tg. Mureş 44-9

    Tur – Etapa 14

    Data Ora Meci Scor
    22.01.2019 13:20 Viitorul Cluj – CSS 2 Baia Mare 24-45
    26.01.2019 Atletik Satu Mare – CSS Sighişoara 27-22
    26.01.2019 11:30 LPS Tg. Mureş – Arsenal Tăureni 6-55
    26.01.2019 13:00 Pegasus Tg. Mureş – CSS Zalău 42-23
    26.01.2019 14:00 Alpha Oradea – Phoenix Baia Mare 0-10

    Tur – Etapa 15

    Data Ora Meci Scor
    13.02.2019 15:00 Phoenix Baia Mare – Pegasus Tg. Mureş 31-30
    13.02.2019 15:30 Viitorul Cluj – Atletik Satu Mare 29-25
    13.02.2019 16:00 Arsenal Tăureni – CSS Sighişoara 50-22
    13.02.2019 16:30 CSS 2 Baia Mare – Alpha Oradea 50-15
    13.02.2019 16:30 CSS Zalău – LPS Tg. Mureş 45-6

    Tur – Etapa 16

    Data Ora Meci Scor
    16.02.2019 13:00 Pegasus Tg. Mureş – CSS 2 Baia Mare 34-42
    16.02.2019 13:30 CSS Sighişoara – CSS Zalău 38-40
    16.02.2019 13:30 LPS Tg. Mureş – Phoenix Baia Mare 7-44
    16.02.2019 14:00 Atletik Satu Mare – Arsenal Tăureni 22-27
    16.02.2019 15:00 Alpha Oradea – Viitorul Cluj 25-39

    Tur – Etapa 17

    Data Ora Meci Scor
    23.02.2019 11:00 Alpha Oradea – Atletik Satu Mare 32-41
    23.02.2019 13:30 Viitorul Cluj – Pegasus Tg. Mureş 36-36
    23.02.2019 CSS 2 Baia Mare – LPS Tg. Mureş 42-27
    23.02.2019 13:30 Phoenix Baia Mare – CSS Sighişoara 34-22
    24.02.2019 12:30 CSS Zalău – Arsenal Tăureni 23-28

    Tur – Etapa 18

    Data Ora Meci Scor
    02.03.2019 13:30 Atletik Satu Mare – CSS Zalău 25-20
    02.03.2019 13:00 Arsenal Tăureni – Phoenix Baia Mare 29-29
    02.03.2019 14:00 CSS Sighişoara – CSS 2 Baia Mare 20-58
    02.03.2019 11:30 LPS Tg. Mureş – Viitorul Cluj 10-0
    02.03.2019 Pegasus Tg. Mureş – Alpha Oradea 10-0
    Handbal Junioare III
    • Simona MAIOR PAŞCA
      Simona MAIOR PAŞCA Prof HANDBAL