Loc Echipa MJ V E Î GM GP GVJ PCT
1 CS MUNCITORESC REȘIȚA 7 6 0 1 243 217 +26 16
2 CSS 2 BAIA MARE 7 5 0 2 222 194 +28 15
3 AHC POTAISSA TURDA 6 5 0 1 220 178 +42 14
4 HC BELDIMAN ARAD 6 3 0 3 192 177 +15 11
5 LPS BANATUL TIMIȘOARA 6 0 0 6 182 237 -55 5
6 CS EXTREM BAIA MARE 6 0 0 6 147 203 -56 5

 Bonus

* HC Beldiman Arad (5pts respectare cerinte talie)
* CS Muncitoresc Resita (4pts respectare cerinte talie)
* LPS Banatul Timisoara (5pts respectare cerinte talie)
* CS Extrem Baia Mare (5pts respectare cerinte talie)
* AHC Potaissa Turda (4pts respectare cerinte talie)
* CSS 2 Baia Mare (5pts respectare cerinte talie)

Tur – Etapa 1

Data Ora Meci Scor
04.02.2020 13:30 Banatul Timișoara – Potaissa Turda 35-50
08.02.2020 11:00 CS Muncitoresc Reșița – Extrem Baia Mare 33-23
08.02.2020 12:00  HC Beldiman Arad – CSS 2 Baia Mare 24-27

Tur – Etapa 2

Data Ora Meci Scor
29.02.2020 11:30 Extrem Baia Mare – HC Beldiman Arad 21-31
29.02.2020 10:00 CSS 2 Baia Mare – Banatul Timișoara 34-21
25.02.2020 11:00 Potaissa Turda  – CS Muncitoresc Reșița 36-29

Tur – Etapa 3

Data Ora Meci Scor
07.03.2020 Banatul Timișoara – Extrem Baia Mare
07.03.2020 09:30 CS Muncitoresc Reșița – CSS 2 Baia Mare 34-30
19.03.2020 HC Beldiman Arad – Potaissa Turda

Retur – Etapa 4

Data Ora Meci Scor
14.03.2020 Extrem Baia Mare – CS Muncitoresc Reșița
14.03.2020 CSS 2 Baia Mare – HC Beldiman Arad
14.03.2020 Potaissa Turda – Banatul Timișoara

Retur – Etapa 5

Data Ora Meci Scor
28.03.2020 HC Beldiman Arad – Extrem Baia Mare
28.03.2020 Banatul Timișoara – CSS 2 Baia Mare
28.03.2020 CS Muncitoresc Reșița – Potaissa Turda

Retur – Etapa 6

Data Ora Meci Scor
11.04.2020 Extrem Baia Mare – Banatul Timișoara
11.04.2020 CSS 2 Baia Mare – CS Muncitoresc Reșița
11.04.2020 Potaissa Turda – HC Beldiman Arad
Loc Echipa MJ V E Î GM GP GVJ PCT
1 AHC POTAISSA TURDA 10 9 0 1 322 241 +81 28
2 CSS 2 BAIA MARE 10 9 0 1 317 214 +103 28
3 CS EXTREM BAIA MARE 10 5 0 5 266 271 -5 20
4 CS ALPHA ORADEA 10 3 0 7 246 296 -50 15
5 LPS CLUJ 10 4 0 6 285 273 +12 8
6 CS ADEP SATU MARE 10 0 0 10 207 347 -140 0

 Bonus
* CS Extrem Baia Mare (10pts – respectare cerințe talie)
* CSS 2 Baia Mare (10pts – respectare cerințe talie)
* AHC Potaissa Turda (10pts – respectare cerințe talie)
* ACS Alpha Oradea (9pts – respectare cerințe talie)

Tur – Etapa 1

Data Ora Meci Scor
07.09.2019 12:30 CS ADEP Satu Mare – CS Extrem Baia Mare 35-44
07.09.2019 11:00 LPS Cluj – CSS 2 Baia Mare 25-29
07.09.2019 13:00 Potaissa Turda – Alpha Oradea 33-25

Tur – Etapa 2

Data Ora Meci Scor
14.09.2019 14:30 Potaissa Turda – LPS Cluj 38-31
14.09.2019 13:30 CSS 2 Baia Mare – ADEP Satu Mare 36-31
14.09.2019 14:30 Alpha Oradea – CS Extrem Baia Mare 29-28

Tur – Etapa 3

Data Ora Meci Scor
19.09.2019 16:45 ADEP Satu Mare – Potaissa Turda 18-42
21.09.2019 09:30 CS Extrem Baia Mare – CSS 2 Baia Mare 23-39
21.09.2019 12:00 LPS Cluj – Alpha Oradea 37-27

Tur – Etapa 4

Data Ora Meci Scor
05.10.2019 12:00 LPS Cluj – ADEP Satu Mare 42-27
05.10.2019 15:00 Potaissa Turda – CS Extrem Baia Mare 32-29
05.10.2019 15:30 Alpha Oradea – CSS 2 Baia Mare 26-36

Tur – Etapa 5

Data Ora Meci Scor
30.10.2019 17:00 CSS 2 Baia Mare – Potaissa Turda 36-28
30.10.2019 15:30 CS Extrem Baia Mare – LPS Cluj 32-24
30.10.2019 15:00 ADEP Satu Mare – Alpha Oradea 28-29

Retur – Etapa 6

Data Ora Meci Scor
01.11.2019 14:30 CSS 2 Baia Mare – LPS Cluj 32-24
02.11.2019 16:30 CS Extrem Baia Mare – ADEP Satu Mare 29-18
06.11.2019 19:00  Alpha Oradea – Potaissa Turda 34-37

Retur – Etapa 7

Data Ora Meci Scor
09.11.2019 12:00 LPS Cluj – Potaissa Turda 30-32
09.11.2019 11:45 ADEP Satu Mare – CSS 2 Baia Mare 20-43
09.11.2019 12:00 CS Extrem Baia Mare – Alpha Oradea 29-26

Retur – Etapa 8

Data Ora Meci Scor
13.11.2019 16:00 Potaissa Turda – ADEP Satu Mare 42-15
16.11.2019 14:00 CSS 2 Baia Mare – CS Extrem Baia Mare 30-28
16.11.2019 14:30 Alpha Oradea – LPS Cluj 31-32

Retur – Etapa 9

Data Ora Meci Scor
23.11.2019 11:30 CS Extrem Baia Mare – Potaissa Turda 23-38
23.11.2019 11:45 ADEP Satu Mare – LPS Cluj 25-40
23.11.2019 13:00 CSS 2 Baia Mare – Alpha Oradea 36-19

Retur – Etapa 10

Data Ora Meci Scor
30.11.2019 LPS Cluj – CS Extrem Baia Mare 31-35
30.11.2019 Alpha Oradea – ADEP Satu Mare 36-18
30.11.2019 11:00 Potaissa Turda – CSS 2 Baia Mare 36-26
CSS 2 Baia Mare handbal Juniori I