Loc Echipa MJ V E Î GM GP GVJ PCT
1 CS MUNCITORESC REȘIȚA 5 5 0 0 180 151 +29 13
2 AHC POTAISSA TURDA 5 4 0 1 184 149 +35 12
3 CSS 2 BAIA MARE 5 4 0 1 158 139 +19 12
4 HC BELDIMAN ARAD 5 2 0 3 161 156 +5 8
5 LPS BANATIL TIMIȘOARA 5 0 0 5 161 203 -42 4
6 CS EXTREM BAIA MARE 5 0 0 5 126 172 -46 4

 Bonus

* HC Beldiman Arad (4pts respectare cerinte talie)
* CS Muncitoresc Resita (3pts respectare cerinte talie)
* LPS Banatul Timisoara (4pts respectare cerinte talie)
* CS Extrem Baia Mare (4pts respectare cerinte talie)
* AHC Potaissa Turda (4pts respectare cerinte talie)
* CSS 2 Baia Mare (4pts respectare cerinte talie)

Tur – Etapa 1

Data Ora Meci Scor
04.02.2020 13:30 Banatul Timișoara – Potaissa Turda 35-50
08.02.2020 11:00 CS Muncitoresc Reșița – Extrem Baia Mare 33-23
08.02.2020 12:00  HC Beldiman Arad – CSS 2 Baia Mare 24-27

Tur – Etapa 2

Data Ora Meci Scor
29.02.2020 Extrem Baia Mare – HC Beldiman Arad
29.02.2020 CSS 2 Baia Mare – Banatul Timișoara
29.02.2020 Potaissa Turda  – CS Muncitoresc Reșița

Tur – Etapa 3

Retur – Etapa 4

Retur – Etapa 5

Retur – Etapa 6

Loc Echipa MJ V E Î GM GP GVJ PCT
1 AHC POTAISSA TURDA 10 9 0 1 322 241 +81 28
2 CSS 2 BAIA MARE 10 9 0 1 317 214 +103 28
3 CS EXTREM BAIA MARE 10 5 0 5 266 271 -5 20
4 CS ALPHA ORADEA 10 3 0 7 246 296 -50 15
5 LPS CLUJ 10 4 0 6 285 273 +12 8
6 CS ADEP SATU MARE 10 0 0 10 207 347 -140 0

 Bonus
* CS Extrem Baia Mare (10pts – respectare cerințe talie)
* CSS 2 Baia Mare (10pts – respectare cerințe talie)
* AHC Potaissa Turda (10pts – respectare cerințe talie)
* ACS Alpha Oradea (9pts – respectare cerințe talie)

Tur – Etapa 1

Data Ora Meci Scor
07.09.2019 12:30 CS ADEP Satu Mare – CS Extrem Baia Mare 35-44
07.09.2019 11:00 LPS Cluj – CSS 2 Baia Mare 25-29
07.09.2019 13:00 Potaissa Turda – Alpha Oradea 33-25

Tur – Etapa 2

Data Ora Meci Scor
14.09.2019 14:30 Potaissa Turda – LPS Cluj 38-31
14.09.2019 13:30 CSS 2 Baia Mare – ADEP Satu Mare 36-31
14.09.2019 14:30 Alpha Oradea – CS Extrem Baia Mare 29-28

Tur – Etapa 3

Data Ora Meci Scor
19.09.2019 16:45 ADEP Satu Mare – Potaissa Turda 18-42
21.09.2019 09:30 CS Extrem Baia Mare – CSS 2 Baia Mare 23-39
21.09.2019 12:00 LPS Cluj – Alpha Oradea 37-27

Tur – Etapa 4

Data Ora Meci Scor
05.10.2019 12:00 LPS Cluj – ADEP Satu Mare 42-27
05.10.2019 15:00 Potaissa Turda – CS Extrem Baia Mare 32-29
05.10.2019 15:30 Alpha Oradea – CSS 2 Baia Mare 26-36

Tur – Etapa 5

Data Ora Meci Scor
30.10.2019 17:00 CSS 2 Baia Mare – Potaissa Turda 36-28
30.10.2019 15:30 CS Extrem Baia Mare – LPS Cluj 32-24
30.10.2019 15:00 ADEP Satu Mare – Alpha Oradea 28-29

Retur – Etapa 6

Data Ora Meci Scor
01.11.2019 14:30 CSS 2 Baia Mare – LPS Cluj 32-24
02.11.2019 16:30 CS Extrem Baia Mare – ADEP Satu Mare 29-18
06.11.2019 19:00  Alpha Oradea – Potaissa Turda 34-37

Retur – Etapa 7

Data Ora Meci Scor
09.11.2019 12:00 LPS Cluj – Potaissa Turda 30-32
09.11.2019 11:45 ADEP Satu Mare – CSS 2 Baia Mare 20-43
09.11.2019 12:00 CS Extrem Baia Mare – Alpha Oradea 29-26

Retur – Etapa 8

Data Ora Meci Scor
13.11.2019 16:00 Potaissa Turda – ADEP Satu Mare 42-15
16.11.2019 14:00 CSS 2 Baia Mare – CS Extrem Baia Mare 30-28
16.11.2019 14:30 Alpha Oradea – LPS Cluj 31-32

Retur – Etapa 9

Data Ora Meci Scor
23.11.2019 11:30 CS Extrem Baia Mare – Potaissa Turda 23-38
23.11.2019 11:45 ADEP Satu Mare – LPS Cluj 25-40
23.11.2019 13:00 CSS 2 Baia Mare – Alpha Oradea 36-19

Retur – Etapa 10

Data Ora Meci Scor
30.11.2019 LPS Cluj – CS Extrem Baia Mare 31-35
30.11.2019 Alpha Oradea – ADEP Satu Mare 36-18
30.11.2019 11:00 Potaissa Turda – CSS 2 Baia Mare 36-26
CSS 2 Baia Mare handbal Juniori I