Loc Echipa MJ V E Î GM GP GVJ PCT
1 ACADEMIA MINAUR BAIA MARE 9 9 0 0 362 208 +154 24
2 LIC. LIVIU REBREANU TURDA 8 6 0 2 323 235 +88 18
3 CS EXTREM BAIA MARE 8 5 0 3 226 216 +10 17
4 ACS ALPHA ORADEA 8 4 0 4 217 203 +14 15
5 ACADEMICA CLUJ NAPOCA 9 4 0 5 262 290 -28 15
6 CSS 2 BAIA MARE 9 2 0 7 136 222 -86 5
7 LPS CLUJ 9 0 0 9 186 338 -152 1

Penalizări
* CSS 2 Baia Mare (-1pts) -> nerespectare cerinte varsta
* CSS 2 Baia Mare (-2pts) -> neprezentare
* CSS 2 Baia Mare (-1pts) -> nerespectare cerinte varsta

Bonus
* CSS 2 Baia Mare (5pts – respectare cerinte talie)
* Academia Minaur Baia Mare (6pts – respectare cerinte talie)
* CS Extrem Baia Mare (7pts – respectare cerinte talie)
* LPS Cluj (1pts – respectare cerinte talie)
* ACS Alpha Oradea (7pts – respectare cerinte talie)
* CSH Academica Cluj-Napoca (7pts – respectare cerinte talie)
* Lic Liviu Rebreanu Turda (6pts – respectare cerinte talie)

Tur – Etapa 1

Data Ora Meci Scor
08.09.2019 11:00 LPS Cluj – Academia Minaur 24-56
08.09.2019 CS Extrem Baia Mare – Academica Cluj Napoca 25-29
08.09.2019 Alpha Oradea – CSS 2 Baia Mare

Tur – Etapa 2

Data Ora Meci Scor
15.09.2019 10:00 Academia Minaur – CSS 2 Baia Mare 10-0
15.09.2019 12:00 LPS Cluj – Lic. Liviu Rebreanu Turda 21-45
15.09.2019 14:30 Academica Cluj Napoca – Alpha Oradea 30-27

Tur – Etapa 3

Data Ora Meci Scor
21.09.2019 12:00 Lic. Liviu Rebreanu Turda – Academia Minaur 43-48
22.09.2019 11:00 CS Extrem Baia Mare – LPS Cluj 30-18
22.09.2019 12:30   CSS 2 Baia Mare – Academica Cluj Napoca 28-25

Tur – Etapa 4

Data Ora Meci Scor
28.09.2019 12:00 Lic. Liviu Rebreanu Turda – CS Extrem Baia Mare 35-29
28.09.2019 12:30 Academia Minaur – Academica Cluj Napoca 53-29
29.09.2019 13:00 LPS Cluj – Alpha Oradea 32-40

Tur – Etapa 5

Data Ora Meci Scor
06.10.2019 09:30 CS Extrem Baia Mare – Academia Minaur 22-40
06.10.2019 11:00  CSS 2 Baia Mare – LPS Cluj 34-26
06.10.2019 15:30 Alpha Oradea – Lic. Liviu Rebreanu Turda 32-37

Tur – Etapa 6

Data Ora Meci Scor
10.10.2019 17:00 LPS Cluj – Academica Cluj Napoca 16-26
10.10.2019 14:00 Lic. Liviu Rebreanu Turda – CSS 2 Baia Mare 43-14
10.10.2019 14:30 CS Extrem Baia Mare – Alpha Oradea 34-31

Tur – Etapa 7

Data Ora Meci Scor
12.10.2019 12:00 Alpha Oradea – Academia Minaur 30-41
13.10.2019 10:30 CSS 2 Baia Mare – CS Extrem Baia Mare 17-29
13.10.2019 13:00 Academica Cluj Napoca – Lic. Liviu Rebreanu Turda 34-46

Retur – Etapa 8

Data Ora Meci Scor
01.11.2019 16:00 Academia Minaur – LPS Cluj 37-14
03.11.2019 11:00 Academica Cluj Napoca – CS Extrem Baia Mare 30-31
03.11.2019 12:30 CSS 2 Baia Mare – Alpha Oradea 21-30

Retur – Etapa 9

Data Ora Meci Scor
07.11.2019 17:00 CSS 2 Baia Mare – Academia Minaur 16-39
06.11.2019 17:30 Alpha Oradea – Academica Cluj Napoca 37-29
07.11.2019 15:00 Lic. Liviu Rebreanu Turda – LPS Cluj 44-19

Retur – Etapa 10

Data Ora Meci Scor
10.11.2019 11:00 Academia Minaur – Lic. Liviu Rebreanu Turda 38-30
10.11.2019 12:00 LPS Cluj – CS Extrem Baia Mare 16-26
10.11.2019 13:00 Academica Cluj Napoca – CSS 2 Baia Mare 30-27

Retur – Etapa 11

Data Ora Meci Scor
17.11.2019 Academica Cluj Napoca – Academia Minaur
17.11.2019 Alpha Oradea – LPS Cluj
17.11.2019 CS Extrem Baia Mare – Lic. Liviu Rebreanu Turda

Retur – Etapa 12

Retur – Etapa 13

Retur – Etapa 14

  • Cristian Mureşan
    Cristian Mureşan Antrenor Handbal Juniori II