Loc Echipa MJ V E Î GM GP GVJ PCT
1 ACADEMIA MINAUR BAIA MARE 8 8 0 0 274 161 +113 22
2 LIC. LIVIU REBREANU TURDA 8 6 0 2 241 189 +52 19
3 CSS 2 BAIA MARE 8 6 0 2 225 168 +57 18
4 LPS BISTRIȚA 7 3 1 3 215 228 -13 13
5 HC 2003 ALEȘD 8 1 0 7 146 231 -85 9
6 LM MIHAI VITEAZU ALBA IULIA 8 2 1 5 182 233 -51 7
7 LPS CSS BIHORUL ORADEA 7 0 0 7 134 207 -73 6

 Bonus

* LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia (2pts – respectare cerinte talie)
* HC 2003 Aleșd (7pts – respectare cerinte talie)
* LPS Bistrița (6pts – respectare cerinte talie)
* CSS 2 Baia Mare (6pts – respectare cerinte talie)
* Academia Minaur Baia Mare (6pts – respectare cerinte talie)
* Lic. Liviu Rebreanu Turda (7pts – respectare cerinte talie)
* LPS CSS Bihorul Oradea (6pts – respectare cerinte talie)

Tur – Etapa 1

Data Ora Meci Scor
07.09.2019 14:00 LM Mihai Viteazul Alba Iulia – Academia Minaur 32-46
07.09.2019 11:00 Lic. Liviu Rebreanu Turda – CSS 2 Baia Mare 30-28
07.09.2019 13:00 HC 2003 Aleșd – LPS Bistrița 25-39

Tur – Etapa 2

Data Ora Meci Scor
14.09.2019 10:30 CSS 2 Baia Mare – LM Mihai Viteazul Alba Iulia 41-23
14.09.2019 12:00 Academia Minaur – HC 2003 Aleșd 48-15
14.09.2019 12:30 CSS Bihorul Oradea – Lic. Liviu Rebreanu Turda 22-44

Tur – Etapa 3

Data Ora Meci Scor
21.09.2019 14:00 LM Mihai Viteazul Alba Iulia – CSS Bihorul Oradea 32-26
21.09.2019 11:00 LPS Bistriţa – Academia Minaur 19-44
21.09.2019 13:00 HC 2003 Aleșd – CSS 2 Baia Mare 16-31

Tur – Etapa 4

Data Ora Meci Scor
28.09.2019 11:00 CSS 2 Baia Mare – LPS Bistriţa 38-24
28.09.2019 12:00 CSS Bihorul Oradea – HC 2003 Aleșd 22-24
28.09.2019 14:00 Li. Liviu Rebreanu Turda – LM Mihai Viteazul Alba Iulia 36-25

Tur – Etapa 5

Data Ora Meci Scor
05.10.2019 11:00 LPS Bistriţa – CSS Bihorul Oradea 38-28
05.10.2019 11:00 Academia Minaur – CSS 2 Baia Mare 33-26
05.10.2019 13:00 HC 2003 Aleșd – Lic. Liviu Rebreanu Turda 21-31

Tur – Etapa 6

Data Ora Meci Scor
12.10.2019 14:00 CSS Bihorul Oradea – Academia Minaur 19-36
11.10.2019 14:00 Lic. Liviu Rebreanu Turda – LPS Bistriţa 41-29
12.10.2019 14:00 LM Mihai Viteazul Alba Iulia – HC 2003 Aleșd 23-22

Tur – Etapa 7

Data Ora Meci Scor
19.10.2019 11:00 LPS Bistriţa – LM Mihai Viteazul Alba Iulia 29-29
19.10.2019 11:00 Academia Minaur – Lic. Liviu Rebreanu Turda – 34-32
19.10.2019 12:30 CSS 2 Baia Mare – CSS Bihorul Oradea 33-15

Retur – Etapa 8

Data Ora Meci Scor
02.11.2019 15:00 CSS 2 Baia Mare – Lic. Liviu Rebreanu Turda 28-27
02.11.2019 09:00 Academia Minaur – LM Mihai Viteazul Alba Iulia 33-18
02.11.2019 11:00 LPS Bistriţa – HC 2003 Aleșd 37-23

Retur – Etapa 9

Data Ora Meci Scor
07.11.2019 14:00 HC 2003 Aleșd – Academia Minaur 23-35
09.11.2019 14:30 LM Mihai Viteazul Alba Iulia – CSS 2 Baia Mare 23-33
09.11.2019 12:00 Lic. Liviu Rebreanu Turda – LPS CSS Bihorul Oradea 42-25

Retur – Etapa 10

Data Ora Meci Scor
15.11.2019 14:30 CSS 2 Baia Mare – HC 2003 Aleșd
16.11.2019 LPS CSS Bihorul Oradea – LM Mihai Viteazul Alba Iulia
16.11.2019 Academia Minaur – LPS Bistrița

Retur – Etapa 11

Retur – Etapa 12

Retur – Etapa 13

Retur – Etapa 14

CSS 2 Baia Mare handbal Juniori III
  • Iuliu VARADY Prof. HANDBAL

    (click foto pentru detalii)

  • Cristian Mureşan
    Cristian Mureşan Antrenor Handbal Juniori II